Z dniem 5 października 2021 r. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ogłosił rozpoczęcie konsultacji społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Podlaskiego w sprawie utworzenia Parku Krajobrazowego Doliny Świsłoczy.

Pełna treść uchwały wraz z załącznikami dostępne są:

  • w wersji elektronicznej pod adresem internetowym:

https://bip.wrotapodlasia.pl/wojewodztwo/konsultacje_spoleczne/ogloszenie-o-rozpoczeciu-konsultacji-spolecznych-projektu-uchwaly-w-sprawie-utworzenia-parku-krajobrazowego-doliny-swisloczy.html

  • w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Gródek, ul. A. i G. Chodkiewiczów 2, 16-040 Gródek, pok. Nr 8, w godzinach pracy Urzędu (poniedziałek 800 -1600, wtorek - piątek 730 - 1530) po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym terminu wizyty (85 873 99 42).

 

Wszelkie uwagi, postulaty i propozycje należy wysyłać na formularzu wskazanym w plikach do pobrania z w/w strony internetowej (oraz dostępnym w siedzibie Urzędu Gminy Gródek) na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 30 listopada 2021 r. Ponadto wypełniony formularz można składać, z zachowaniem w/w terminu, również osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 oraz drogą pocztową na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok.

Szanowni Mieszkańcy, zachęcamy do czynnego udziału w konsultacjach.