Zgodnie z zarządzeniem Nr 392/22 Wójta Gminy Gródek z dnia 18 stycznia 2023 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie określenia wykazu kąpielisk i sezonu kąpielowego na terenie Gminy Gródek w 2023 r. - Wójt Gminy Gródek przedstawia projekt uchwały w sprawie określenia wykazu kąpielisk i sezonu kąpielowego na terenie Gminy Gródek w 2023 r., zwany dalej projektem uchwały, celem poznania stanowiska mieszkańców co do zawartych zapisów projektu uchwały, a w szczególności poznania ich opinii i uwag.  

Termin konsultacji: od dnia 30 stycznia 2023 r. do dnia 20 lutego 2023 r.

Z projektem uchwały można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Gminy Gródek, na tablicach ogłoszeń Urzędu Gminy Gródek.

Uwagi i wnioski wraz z uzasadnieniem proponowanych zmian do projektu uchwały można zgłaszać w terminie konsultacji w formie pisemnej:

  1. na adres Urzędu Gminy Gródek, ul. A. i G. Chodkiewiczów 2, 16-040 Gródek;
  2. za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konsultacji zostaną podane do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie informacji na tablicy informacyjnej w siedzibie i przed Urzędem Gminy Gródek, w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Gródek oraz na sesji Rady Gminy.

      Wójt Gminy Gródek

Wiesław Kulesza

1.Projekt uchwały w w sprawie określenia wykazu kąpielisk i sezonu kąpielowego na terenie Gminy Gródek w 2023 r.

2. Klauzula informacyjna